Після блокування автодороги дрогобицькі перевізники погодилися знизити ціни

Після блокування автодороги дрогобицькі перевізники погодилися знизити ціни

Укрінформ
Після блокування автодороги Східниця–Пісочна дрогобицькі перевізники та районне керівництво нарешті зустрілися з представниками місцевих громад і після палких дебатів погодилися знизити ціни на маршрутки.

Про це у Facebook написав депутат Львівської облради Михайло Задорожний.

“Окремі перевізники вирішили проігнорувати рішення, які були прийняті на громадських слуханнях щодо зменшення ціни на перевезення. Це призвело до збурення: громади с.Летня, смт Меденичі, с.Ріпчиці вимагають зменшення ціни. В ці хвилини у в приміщенні районної ради  іде зустріч перевізників, РДА, сільських голів та мешканців щодо врегулювання конфлікту. Компромісу досягнуто”, - написав Задорожний.

За його повідомленням, вартість проїзду за маршрутом Летня–Дрогобич буде 15 грн замість 18 грн, Меденичі–Дрогобич і Ріпчиці-Дрогобич – 13 грн (було 15 грн). 

Нагадаємо, в понеділок, 6 жовтня, в смт Меденичі Дрогобицького району приблизно о 10:00 протестувальники безупинним ходінням пішохідним переходом зупинили рух автотранспорту на автодорозі Східниця–Пісочна, вимагаючи зменшення ціни на проїзд у приміських автобусах.

Своє обурення високими тарифами мешканці сіл висловили в листі на адресу голови Дрогобицької райдержадміністрації Володимира Шутка ще 26 жовтня. Тоді вони просили вжити заходів до перевізників та попередили про можливі радикальні  дії. 

Читайте також: На Львівщині перекрили дорогу через здорожчання маршруток

За інформацією Zik, мешканці с. Летня в неділю провели схід села. Через сільського голову запросили на нього керівників району і перевізників з тим, щоб порозумітися і вийти на прийнятне рішення щодо тарифів на пасажирські перевезення, однак посадовці проігнорували їх запрошення.

Таке ставлення районної влади і перевізників до людей спонукало їх сьогодні вийти на протестну акцію, на яку запросили свого депутата Львівської обласної ради Михайла Задорожного. Обласний депутат вважає, що підняття ціни з 11 до 18 грн, як це зробили на маршруті Дрогобич-Летня, є необгрунтованим. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-