SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Марш слави ЗУНР пройшов у центрі Львова - 05.11.2017 17:23 — Новини Укрінформ
Марш слави ЗУНР пройшов у центрі Львова

Марш слави ЗУНР пройшов у центрі Львова

Фото
1545
Ukrinform
Урочистий марш слави Галицької Армії та військ Української Народної Республіки відбувся у неділю, 5 листопада, у Львові. Марш організовано на відзначення 99-ї річниці Листопадового чину.

Як повідомляє прес-служба Львівської ОДА, понад 60 містян та реконструкторів із інших областей України у формі Української Галицької армії пройшли від скверу "На Валах" через проспект Свободи до площі Ринок.

Ходу супроводжував оркестр Львівського держуніверситету безпеки життєдіяльності, що виконував відомі стрілецькі пісні та марші.

Читайте також: Польща офіційно відмовилася від зображення "Меморіалу орлят" у паспортах

Окрім того, громадська організація "Товариство пошуку жертв війни "Пам’ять" провела перед Ратушею та у сквері "На Валах" театралізоване військово-історичне дійство "Бої за столицю – Львів", яке відтворило події 1918 року.

За словами реконструкторів, ці локації для відтворення вибрали не випадково. Взялись відтворювати події у тих місцях, де вони справді відбувались 99 років тому.

Марш слави ЗУНР

Фото: прес-служба Львівської ОДА


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-