Освітні семінари "Уроки трагедій ХХ століття на українській землі" розпочинаються на Донеччині

Освітні семінари "Уроки трагедій ХХ століття на українській землі" розпочинаються на Донеччині

686
Ukrinform
На сході України стартує освітній проект "Уроки трагедій ХХ століття на українській землі. Спроби осмислення. Виставка, як освітній інструмент".

Це серія тренінгів для вчителів та гідів, розроблена спільно Благодійним фондом "Дар" та Інститутом Юдаїки. Про це Укрінформу повідомила директор Київського Інституту Юдаїки Юлія Смілянська.

"Перший семінар відбудеться 4-6 листопада у м. Костянтинівка Донецької області. Всього на Донеччині заплановано 5 освітніх семінарів, які триватимуть до березня 2018 року. Проект базується на виставках "Голодомор, Голокост, ГУЛАГ - три трагедії на українській землі в ХХ столітті. Тоталітарний режим проти народу і людини", "Анна Франк. Уроки історії" та "Джерела толерантності", що включають документи, фотографії, спогади очевидців та інші матеріали, пов'язані з трьома наймасштабнішими трагедіями ХХ століття", - ідеться в повідомленні.

Проект передбачає проведення для педагогів та гідів серії лекцій і практичних занять, мета яких - поглибити знання з даної теми, а також тренінгів, спрямованих на осмислення важливості толерантності та звільнення від історичних та соціальних стереотипів як пережитків радянської пропаганди. Також у рамках проекту відбудеться демонстрація виставок у школах Донецької області.

Читайте також: Тема Голодомору порушується під час кожного закордонного візиту – Гройсман

Планується, що робота в групах та відпрацювання ідей за матеріалами виставок та інсталяції проекту сприятиме їх подальшому впровадженню у навчальний шкільний процес.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>