Місцеві вибори: на Вінниччині у трьох округах проголосують знову

Місцеві вибори: на Вінниччині у трьох округах проголосують знову

2527
Ukrinform
На Вінниччині у трьох округах буде повторне голосування за кандидатів, які набрали однакому кількість голосів у ході перших виборів в ОТГ.

Про це Укрінформу повідомила координатор громадського спостереження ОПОРи за виборами у Вінницькій області Наталія Величко.

«На Вінниччині у дев’яти територіальних об’єднаних громадах 29 жовтня відбулися вибори. За їх результатами у трьох виборчих округах відбуватиметься повторне голосування, оскільки кандидати у депутати набрали однакову кількість голосів», - зазначила Величко.

За її словами, у Староприлуцькій ОТГ однакову кількість голосів набрали кандидати в депутати у двох виборчих округах – №4 та №13. У виборчому окрузі №4 двоє депутатів набрали по 30 голосів. Це Богдан Ямчук (політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність») та Наталія Остапчук (самовисуванка). А в окрузі №13 по 28 голосів набрали Віктор Зінченко (самовисуванець) та Ольга Костюк (політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»).

За результатами виборів у Брацлавській ОТГ двоє кандидатів у депутати селищної ради по виборчому округу №6 набрали по 22 голоси. Це самовисуванці Дмитро Менчук та Віктор Вікулов.

Відповідно до ч. 1 ст. 87 Закону України «Про місцеві вибори» територіальна комісія ухвалює рішення про проведення у виборчому окрузі повторного голосування, якщо: у виборчому окрузі в день голосування найбільшу і водночас однакову кількість голосів набрали два або більше кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, старости.

Читайте також: Українці знову голосують “за гречку”, але вже менше — підсумки виборів до ОТГ

Як повідомляло агентство, 18 серпня 2017 року Центральна виборча комісія на своєму засіданні призначила перші вибори голів та депутатів в 201 об’єднаній територіальній громаді України, які проводяться у неділю, 29 жовтня 2017 року. Зокрема, у Вінницькій області вибори пройдуть у 9 ОТГ: Шляхівській, Іванівській, Староприлуцькій, Лука-Мелешківській, Краснопільській, Росошанській сільських, Глуховецькій та Брацлавській селишних і Гніванській міській об’єднаних територіальних громадах.

Наразі в області функціонують 24 ОТГ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>