Миколаївська міськрада нагадала уряду про аварійний міст через Південний Буг

Миколаївська міськрада нагадала уряду про аварійний міст через Південний Буг

1042
Ukrinform
Якщо Кабінет міністрів України не відреагує на звернення Миколаївської міської ради щодо сприяння вирішення проблеми зі станом Південнобузького (Варварівського) мосту, департамент ЖКГ ініціює призупинення його роботи.

Інформацію про це оприлюднено на офіційному сайті міської ради.

«Обмеження руху по Варварівському мосту міською радою є некоректним, тому що це дорога міжнародного значення. Отож міськрада звернулася до Кабміну, але відповіді поки що не ми не отримали. Якщо Кабінет міністрів України не відреагує на звернення, департамент ЖКГ ініціює питання обмеження руху на Варварівському мосту та тимчасове призупинення його роботи, звернувшись до депутатського корпусу Миколаївської міської ради», - сказав директор департаменту ЖКГ Андрій Палько.

За його словами, нині відпрацьовуються технічні заходи щодо обмеження автомобільного руху - проводиться робота з ваговими комплексами, опрацьовуються питання стосовно реверсивного руху тощо. За правилами експлуатації мосту, необхідно зменшити навантаження на споруду, встановити світлофори реверсивного руху та дорожні знаки, змінити рух вантажного транспорту.

Як уже повідомляв Укрінформ, міст через річку Південний Буг у Миколаєві, більш відомий як Варварівський, наразі знаходиться у критичному стані і потребує негайного ремонту та обмеження руху транспорту.

Читайте також: Повноцінний рух реконструйованим Київським мостом у Вінниці поновлять у листопаді

Відповідно до висновків експертів, на ремонт необхідно 148 млн грн. Миколаївська міська рада місяць тому звернулася до Кабміну та регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при облдержадміністрації з проханням надати кошти та вирішити проблеми ремонтом аварійного Південнобузького мосту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>