На окупованій Донеччині вже затопили 18 непрацюючих шахт, 12 – "у процесі"

На окупованій Донеччині вже затопили 18 непрацюючих шахт, 12 – "у процесі"

698
Ukrinform
На окупованій території Донецької області вже затоплено 18 непрацюючих шахт, які видобували вугілля антрацитової групи, ще 12 знаходяться у стадії затоплення.

Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука на презентації дослідження "Окупований Донбас: економіка, демографія, групи впливу. Стратегії для України", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"За останніми даними, на Донеччині затоплено вже 18 шахт, 12 - у стадії затоплення. Всі ці шахти видобували антрацитову групу вугілля", - сказав Тука.

Він додав, що після повернення цих територій під контроль України відновити діяльність цих шахт фактично буде неможливо, бо це потребуватиме значно більше коштів, ніж потім можна буде отримати зиску з цих шахт.

Як повідомляв Укрінформ, 26 грудня 2016 року ветерани добробатів оголосили про початок блокади "Л/ДНР", вимагаючи звільнення заручників. У зв'язку з цим Україна перестала отримувати вугілля й інші товари з окупованих територій.

Читайте також: Держшахти об’єднають у Національну вугільну компанію

Згодом бойовики захопили понад 40 підприємств української юрисдикції.

15 березня Рада національної безпеки України ухвалила рішення про тимчасове повне зупинення транспортного сполучення з окупованими територіями Донецької та Луганської областей, за винятком гуманітарних вантажів. При цьому дефіцитний антрацит видобувається тільки на цій території, а на підконтрольній території Україні його немає, що і є причиною дефіцит цього виду палива.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>