SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Одесити влаштували акцію на підтримку мітингу під Радою - 17.10.2017 13:05 — Новини Укрінформ
Одесити влаштували акцію на підтримку мітингу під Радою

Одесити влаштували акцію на підтримку мітингу під Радою

Фото
1033
Ukrinform
Близько 50 одеситів влаштували на площі перед Одеською облдержадміністрацією акцію на підтримку всеукраїнського мітингу, учасники якого вимагають під стінами Верховної Ради ухвалення пакету законопроектів.

Активісти партій "Демократичний альянс", ВО "Свобода", "Самопоміч", "Рух нових сил" та інші тримають у руках плакати антикорупційного і соціально-політичного спрямування, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми прийшли сюди, щоб підтримати в такий спосіб вимоги учасників мітингу біля Верховної Ради. Зокрема, вимагаємо прийняти закон про обмеження депутатської недоторканності (законопроект №6773), про антикорупційний суд (№6011) і новий закон про вибори до парламенту, що передбачає пропорційну систему з відкритими списками (№1068-2)", - заявив лідер одеського "Демократичного альянсу" Олексій Чорний.

Читайте також: У Києві під Радою розпочався мітинг

З представниками акції пікетування Олексієм Чорним, Павлом Кириленком та іншими зустрівся в громадській приймальні ОДА перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Терещук.

Як зазначив Кириленко, учасники акції вимагають не лише прийняття актуальних законопроектів, а й перевиборів мера та депутатів Одеської міськради, оскільки в місті панує корупція, сепаратистські настрої, знищення зелених зон забудовниками тощо.

Акція "Велика політична реформа" Фото: Ніна Ляшонок, Укрінформ

Як повідомляв Укрінформ, 17 жовтня на площі Конституції під Верховною Радою у Києві проходить мітинг. Основних вимог три: нові правила виборів в Раду, які включають в себе пропорційну систему з відкритими списками, скасування депутатської недоторканності, створення антикорупційного суду.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-