Укртелеком заявляє, що злочинці залишили без його інтернету три області

Укртелеком заявляє, що злочинці залишили без його інтернету три області

899
Укрінформ
ПАТ “Укртелеком” заявляє про зловмисне пошкодження оптичних ліній зв'язку в декількох областях.

Відповідне повідомлення розміщене на сайті товариства.

“11 жовтня ремонтні бригади Укртелекому оперативно відновили надання інтернет-послуг у Херсонській, Миколаївській, Запорізькій областях та в Маріуполі. Зловмисники послідовно протягом кількох годин пошкодили оптичні магістральні канали в Київській та Дніпропетровській областях, що призвело до повного відключення інтернету в трьох областях. У Дніпропетровській області зловмисники також розкопали будівельний колодязь, який розташований у полі, та вийняли муфту. Метою цих дій, очевидно, була не крадіжка, а саме пошкодження національної телекомунікаційної інфраструктури”, - наголошує прес-центр компанії.

Читайте також: Кіберкопи викрили киянина, який незаконно транслював ТБ в інтернеті

У 2017 році Укртелеком зафіксував вже близько 500 випадків пошкоджень оптичного кабелю, що мають всі ознаки цільового відключення зв'язку в східних та південних регіонах України.

"Варто зазначити, що в нинішній ситуації телекомоператори залишаються один на одним з подібними проблемами пошкоджень своїх мереж. Правоохоронні органи, СБУ не кваліфікують такі випадки як диверсії, а оскільки крадіжки не було, то й кримінальні справи не порушуються, – говорить директор з корпоративних комунікацій Укртелекому Михайло Шуранов. – Ми вважаємо, що зараз телекомунікаційна інфраструктура перебуває в зоні особливого ризику".

ПАТ "Укртелеком" є частиною Групи СКМ, яка належить Рінату Ахметову. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-