Збройним Силам повернули через суд 3,5 тисячі гектарів полігону

Збройним Силам повернули через суд 3,5 тисячі гектарів полігону

Укрінформ
Військовою прокуратурою повернуто державі понад 3,5 тис. га земель оборонного призначення, розташованих на полігоні Збройних Сил України поблизу м. Новоград-Волинського.

Про це повідомляє управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

«21 вересня 2017 року Господарський суд Житомирської області повністю задовольнив позов військової прокуратури Житомирського гарнізону Центрального регіону України судом та визнав недійсним договір, відповідно до якого землі оборони та частина розташованого на них полігону Збройних Сил України поблизу м. Новоград-Волинського були незаконно передані в користування комерційній структурі», - йдеться у повідомленні.

Як було доведено військовим прокурором у суді, Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, всупереч діючому земельному законодавству, було укладено договір про надання в користування земель оборони площею 3581 га для ведення мисливського господарства комерційній структурі без оформленої і затвердженої у встановленому законом порядку документації із землеустрою.

Читайте також: Мораторій на продаж землі фінішує, і його навряд чи продовжать. Що далі?

Після набрання чинності рішення суду буде вжито необхідних заходів щодо його реального виконання, зазначається в повідомленні Генпрокуратури.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-