Мера Миколаєва можуть відправити у відставку

Мера Миколаєва можуть відправити у відставку

Укрінформ
Позачергова сесія Миколаївської міської ради 5 жовтня визнала незадовільною роботу виконавчих органів влади та міського голови Олександра Сєнкевича.

За це рішення проголосувало 40 депутатів міськради з 47 присутніх, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Заслухавши звіт міського голови Миколаєва Олександра Сєнкевича та його заступників сесія міської ради визнала роботу виконавчих органів влади на чолі з міським головою незадовільною», - йдеться у рішенні сесії.

Варто зауважити, що Сєнкевич виступив перед депутатами з майже тригодинним звітом про свою роботу на посаді протягом майже дворічного терміну. Він намагався переконати їх, що робота по забезпеченню життєдіяльності міста та покращенню добробуту його мешканців проводиться на належному рівні.

Депутати з фракції "Наш край" та БПП "Солідарність" закликали колег визнати роботу міського голови незадовільною і призначити нові вибори. У результаті звіт визнали незадовільним. Не допомогли навіть виступи на підтримку Сєнкевича народних депутатів Олега Березюка, Інни Сисоєнко та інших.

Читайте також: Обшуки у Миколаївоблавтодорi пов'язані з розтратою майже 500 тисяч - прокурор

Наразі в роботі сесії оголошено перерву. Депутати готуються до таємного голосування про дострокове припинення повноважень міського голови Олександра Сєнкевича. Роботу сесії продовжено до 20.00.

Як повідомляв Укрінформ, 7 вересня голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко закликав міського голову Миколаєва скласти повноваження, а депутатський корпус міськради саморозпуститися.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-