У селах навколо Калинівки відновили 85% пошкоджених дахів - ОДА

У селах навколо Калинівки відновили 85% пошкоджених дахів - ОДА

Укрінформ
У населених пунктах поблизу Калинівки, які опинилися у зоні ураження під час пожежі на військовому арсеналі з детонацією боєприпасів, відновлено вже 85% пошкоджених дахів і 40% вікон.

Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА.

«Минає шоста доба після трагедії у Калинівці, а з моменту повернення людей лише третя доба. Перші дні ми мали справу із панічними настроями населення, проте станом на сьогодні більш як 85% дахів відремонтовано. У домогосподарствах відновлено 40% скла», - cказав перший заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко.

За його словами, обласна влада поставила завдання до середи відновити усі пошкоджені вибухами дахи, а до кінця тижня – засклити вікна.

Читайте також: Вінниця допомагає відновлювати постраждале від вибухів село Медвідка

Чотири будинки, які згоріли повністю, будуть відбудовані, або господарям придбають нове житло (звісно, за їхньою згодою). Профільна комісія вже сьогодні перевірить міцність фундаментів та зробить висновки про можливість відбудови цих будинків. Протягом 3-4 днів в ОДА планують розгорнути будівельні роботи.

Окрім того, вже відпрацьовано механізм відшкодування коштів населенню на відновлювальні роботи. Людей просять зберігати фінансові документи на придбані самостійно будматеріали та отримані послуги, оскільки їм повертатимуть гроші через Калинівське КП «Благоустрій», яке визначене генеральним підрядником відновлювальних робіт.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-