Поліклініка без черг: в Сумах електронний запис буде у всіх лікарнях

Поліклініка без черг: в Сумах електронний запис буде у всіх лікарнях

Укрінформ
В рамках всеукраїнського проекту "Поліклініка без черг" послугу електронного запису до лікарів у Сумах поширять на всі лікувальні заклади міста.

Про це заявив міський голова Олександр Лисенко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Після того як пілотний варіант проекту електронного запису до лікарів "Поліклініка без черг" пройде апробацію у двох дитячих поліклініках, його планується поширити на інші лікувальні заклади міста. Головна мета запровадження онлайн-реєстратури - зробити надання медичних послуг сумчанам якомога комфортнішим. Почали саме з дитячих поліклінік, бо представники міської влади неодноразово отримували нарікання від батьків на скрутну ситуацію з отримання талонів на прийом”, - наголосив міський голова.

Читайте також: Як працюватиме «електронна медицина», запущена від учора

До нового року сервіс проходитиме апробацію в дитячій поліклініці № 1 по вулиці Труда та дитячій поліклініці № 2 по вулиці І. Сірка, після чого їхній досвід розповсюдять на інші лікувальні заклади обласного центру.

„Спеціально розпочали з пілотного варіанту, аби подивитись, як система працює, що треба змінити, аби, коли будемо впроваджувати цю послугу в інших лікувальних закладах, не виникало збоїв”, – зазначив Лисенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-