Харків довів, що на сході України можна вести бізнес - посол Японії

Харків довів, що на сході України можна вести бізнес - посол Японії

448
Ukrinform
Бізнес Японії має зрозуміти, що в Харківській області безпечно працювати.

Про це сказав з трибуни IX міжнародного  економічного форуму "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи", який відкрився в Харкові, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У нас, в Японії, є така концепція, що на заході України безпечно, а на сході - ні. Але Харків не можна назвати небезпечним. Необхідно, щоб японські бізнесмени приїхали сюди і побачили, наскільки в Харкові - центрі важкого машинобудування і наукових розробок - безпечно працювати", - відзначив посол.

За його словами, більш тісним контактам сприятимуть візити японських бізнесменів до Харківського регіону, а харків'ян - до Японії.

Читайте також: Ложкін: Інвестиційну естафету Харкова мають перейняти інші регіони

"Не лише великі компанії хочуть встановлювати контакти з харківськими бізнесменами, але також маленькі і середні, вони навіть виявляють інтерес більший, ніж великі компанії", - додав Шігеки Сумі.

Він нагадав, що вперше за багато років Президент України Петро Порошенко приїжджав до Японії, а Прем'єр-міністр Японії побував в Україні, додавши: "Кілька експертів ІТ з Харкова відвідували Японію, у них дуже висока репутація. Японці вже вклали довгострокові інвестиції в тютюнову індустрію, у розвиток автомобільної галузі України, цікавляться агросферою, земельною реформою".

За словами посла, за останні три роки, тобто, після Революції Гідності, Японія інвестувала в Україну близько 2 млрд доларів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>