Запуск мультиплексу закриє "білі плями" на Одещині - Костинський

Запуск мультиплексу закриє "білі плями" на Одещині - Костинський

667
Ukrinform
Запровадження мультиплексу з восьми цифрових українських телеканалів в Одеській області дозволить створити пояс інформаційної безпеки в регіоні.

Про це у коментарі Укрінформу повідомив член Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Сергій Костинський.

«В Одеській області є аналогове, цифрове телебачення, радіомовлення в FM-діапазоні. Але є дуже багато районів, де взагалі відсутнє будь-яке українське телебачення. У рамках протокольного доручення комісії з питань відновлення мовлення ми оголосили конкурс, який створить пояс інформаційної безпеки і дозволить закрити «білі плями» мовленням восьми регіональних телеканалів. Таким чином, всі жителі Одеської області матимуть доступ до ефірного українського телебачення», – сказав Костинський.

Читайте також: Нацрада оголосила конкурс на вільні FM-частоти в зоні АТО

Оголошений Нацрадою конкурс на цифрове телевізійне мовлення на Одещині створить умови для розвитку, передусім, місцевих мовників, частина з яких узагалі не має цифрових ліцензій.

«Після відключення аналогового телебачення є ризик того, що їм узагалі доведеться закритись. Тому, опікуючись питанням інформаційної безпеки та захисту місцевого мовлення, ми якраз і оголосили цей конкурс – для того, щоб люди чули про своє, дивились новини про життя Одеської області», – додав член Нацради.

Він також підкреслив, що проект із створення локального мультиплексу на Одещині буде поширюватись на все прикордоння.

Як повідомляв Укрінформ, Нацрада оголосила конкурс на цифрове телевізійне мовлення в Одеській області, що передбачає створення в регіоні локального мультиплексу з восьми українських телеканалів.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-