Одеським правоохоронцям передали 86 службових автомобілів

Одеським правоохоронцям передали 86 службових автомобілів

Фото
1059
Укрінформ
Урочиста церемонія відзначення урядовими та відомчими нагородами кращих правоохоронців Одещини та передачі співробітникам територіальних підрозділів ГУНП в Одеській області 86 нових службових автомобілів відбулася сьогодні на Приморському бульварі міста.

У заході, що проводився в рамках реалізації програм "Безпечна Одещина" та "Безпечне місто", взяли участь перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, голова поліції Республіки Молдова Александру Пинзар, керівники Одеської області Максим Степанов і Анатолій Урбанський та мер Одеси Геннадій Труханов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Завдяки зусиллям обласної та міської влад Одещини працівники територіальних органів поліції отримали сьогодні нову техніку, яка сприятиме успішному виконанню завдань в рамках груп швидкого реагування, створених в усіх районах. Це сприятиме успішній протидії злочинності, готовності поліції захищати інтереси громадян", - наголосив Яровий.

Автопарк поліції Одещини поповнився новими автомобілями/Фото: Сергій Ляшонок, Укрінформ

Керівництво МВС передало працівникам поліції Одещини 5 службових автомобілів Mitsubishi Outlander. За кошти обласного та міського бюджетів придбано 78 автомобілів Renault Sandero і 3 спецавтомобілі для перевезення затриманих осіб. Автомобілі, передані міським відділам поліції, оснащені електродвигунами, а для груп швидкого реагування відділів поліції у сільських районах - дизельними двигунами.

Генерал Яровий вручив ордени "За мужність" 3 ступеня й медалі "За врятоване життя" групі співробітників правоохоронних органів, що відзначилися на службі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-