Німеччина дала ще €6,5 мільйона для Червоного Хреста на Донбасі

Німеччина дала ще €6,5 мільйона для Червоного Хреста на Донбасі

715
Ukrinform
Федеральний уряд Німеччини надасть фінансову підтримку гуманітарним заходам Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні у розмірі 6,5 мільйона євро. 

Про це повідомляє сайт Посольства ФРН в Україні. 

"Таким чином сукупне фінансування Німеччиною проектів та заходів МКЧХ в Україні у 2016-2018 роках збільшиться до 14,5 млн євро", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Німеччина надає фінансову підтримку численним гуманітарним заходам у рамках проекту "МКЧХ – допомога, захист, профілактика і коопераційні зв'язки в Україні", що проводиться здебільшого у східній Україні. Заходи проекту охоплюють медичне обслуговування, травматологічне лікування, підтримку закладів охорони здоров'я, профілактичні заходи, постачання продуктів харчування та гігієни, водопостачання, підготовку медичних кадрів та обслуговуючого персоналу, пошук зниклих безвісті та відновлення сімейних зв’язків, відвідування затриманих, інформаційні заходи про небезпеку від мін та нерозірваних боєприпасів та багато іншого.

Читайте також: Червоний хрест розшукує 640 зниклих безвісти на Донбасі

“Ці заходи роблять важливий внесок у подолання наслідків триваючого конфлікту у східній Україні. Цільовою групою є внутрішньо переміщені особи разом із родинами у громадах, що надали їм прихисток, а також постраждалі від конфлікту особи по обидві сторони лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях”, - зазначили в посольстві.

Фото: НАБУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-