SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Торгівці “полонили” депутатів у Луцькій міськраді - 30.08.2017 13:14 — Новини Укрінформ
Торгівці “полонили” депутатів у Луцькій міськраді

Торгівці “полонили” депутатів у Луцькій міськраді

Фото
1213
Ukrinform
У Луцьку підприємці, які працюють на ринку "Центральний", заблокували міську раду після того, як депутати проголосували проти поновлення договору оренди ділянки, на якій розташований ринок.

Про це повідомляє місцеве інформаційне агентство "Волинські новини".

"Підприємці Центрального ринку перекрили депутатам міськради вихід із зали засідань. Вони невдоволені рішенням щодо відмови "Волинській облспоживспілці" у поновленні договору оренди землі для обслуговування ринку "Центральний" на вулиці Глушець, 1 (площею 0,5904 га), прийняте під час 30-ї сесії міськради сьогодні, 30 серпня", - йдеться у повідомленні.

Підприємці старого ринку блокують міськраду. Фото: Волинські новини

Як інформує агентство, депутати намагаються пояснити, що блокує рішення саме облспоживспілка, яка готова вже завтра вимкнути підприємцям електропостачання. Втім, підприємці вимагають ухвалити рішення про поновлення договору оренди. На адресу депутатів лунають вигуки "ганьба" та "рішення переглянути", "дайте людям працювати".

До мітингувальників вийшов заступник Луцького міського голови Костянтин Петрочук та запевнив, що підприємців ніхто не планує виганяти, а хочуть шукати компроміс. Зокрема, для цього створять робочу групу щодо вирішення питання. Натомість керівник облспоживспілки Володимир Горгут почав підбурювати людей, в результаті чого частина в них зайшла в сесійний зал, повідомляють "Волинські новини".

Читайте також: На Тернопільщині знайшли найбільше підземне озеро України

Станом на 12:10 підприємці перекрили вулицю Богдана Хмельницького. Тримаючись за руки, вони блокують вихід із зали засідань.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-