У Авдіївці, Мар'їнці та Красногорівці проводять аварійний ремонт пошкодженого житла

У Авдіївці, Мар'їнці та Красногорівці проводять аварійний ремонт пошкодженого житла

Укрінформ
У містах Авдіївка, Мар'їнка та Красногорівка Донецької області проводять аварійний ремонт житла, пошкодженого у результаті обстрілів бойовиками цих населених пунктів.

Про це у вівторок на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Донецької військово-цивільної областної адміністрації Павло Жебрівський.

«У Авдіївці, Мар'їнці та Красногорівці проводимо аварійний ремонт пошкодженого житла. Число будинків, які внаслідок рашистських обстрілів потребують ремонту, вражає: по Авдіївці – близько півтори тисячі, по Мар’їнці та Красногорівці разом – понад тисяча», - написав очільник області.

Він підкреслив, що проблема в тому, що закон забороняє обласній владі виділяти кошти на відновлення приватного житла. «Втім, ми знайшли формулу: виділили матеріальний резерв 35 млн грн на закупівлю матеріалів, на ремонт 130 будинків нам матеріалів надав Червоний Хрест. Сформували бригади з числа працівників ДСНС – за що я їм дуже вдячний, адже цивільні будівельники відмовляються працювати у цих містах – і проводимо ремонти», - пояснив Жебрівський.

За його словами, дехто не хоче відновлювати своє житло, бо обстріли продовжуються, дехто хоче замість шиферу металочерепицю. «Але насправді ті люди, які хочуть, щоб їхні будинки були відремонтовані не гірше, а можливо ще й краще, ніж до війни, ми це маємо забезпечити, і ми це забезпечимо», - пообіцяв Жебрівський.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-