У Краматорську різнопланово відзначать Всесвітній день гуманітарної допомоги

У Краматорську різнопланово відзначать Всесвітній день гуманітарної допомоги

Укрінформ
У Краматорську 19 серпня гуманітарні організації спільно та різнопланово відзначать Всесвітній день гуманітарної допомоги, і ця програма заходу включатиме як освітні, так і розважальні активності.

Про це у четвер повідомили в Добропільській міській раді.

«У суботу 19 серпня о 16:00 у центрі міста Краматорськ (площа Миру) представники неурядових організацій спільно з агентствами Організації Об'єднаних Націй (ООН) проведуть захід, присвячений Всесвітньому дню гуманітарної допомоги», - йдеться у повідомленні.

Програма заходу включатиме як освітні, так і розважальні активності, а саме: майстер-класи з мистецтва (створення ляльок, ліпка з глини, малювання, аеродизайн); тренінги з надання першої допомоги та мінної безпеки; ігровий майданчик та розваги для дітей; сесії з розвитку бізнесу; юридичні консультації та консультації мобільних бригад психологів.

Відвідувачі також зможуть отримати інформацію про роботу гуманітарних організацій, що працюють в Україні.

Усі заходи до Всесвітнього дня гуманітарної допомоги є безкоштовними.

Як відомо, щороку 19 серпня у всьому світі відзначають день, у який в 2003 році двадцять два співробітники Організації Об'єднаних Націй (ООН) були вбиті під час бомбування штаб-квартири в Багдаді. Цей день покликаний вшанувати тих, хто втратив життя, працюючи у сфері гуманітарної допомоги, а також тих, хто продовжує надавати допомогу мільйонам людей, які її потребують. З часом, цей день перетворився на глобальну кампанію з відзначення ідеї гуманітарної допомоги та підтримки гуманнішого світу.

У 2017 році День гуманітарної допомоги супроводжується кампанією «NotATarget: Protection of Civilians» («НеМішень: Захист цивільного населення»), щоб ще раз наголосити: цивільне населення не повинне бути мішенню у конфліктах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-