На Запоріжжі розпочався тренінг для педагогів з інклюзивного навчання

На Запоріжжі розпочався тренінг для педагогів з інклюзивного навчання

Укрінформ
У Запорізькому національному університеті за підтримки Благодійного Фонду Порошенка сьогодні розпочато триденний спеціалізований наставницький тренінг для працівників освітньої сфери «Інклюзивний простір».

Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА з посиланням на директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяну Озерову.

«Запорізька область першою в Україні запровадила експеримент по впровадженню інклюзивної освіти. За рік нашої роботи є певні позитивні досягнення та напрацьовано досвід, який буде поширюватися іншими регіонами. На сьогодні до Запорізької області вже долучилися фахівці з чотирьох областей, це Дніпропетровська, Чернігівська, Житомирська та Хмельницька області. Під час цього тренінгу буде підготовано близько 80 українських тренерів-наставників. Також у роботі тренінгу беруть участь міжнародні тренери-практики з Британського Благодійного Фонду», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Кабмін спростив процедуру створення інклюзивних класів

Згідно плану семінару, вже наступного тижня учасники цього тренінгу у своїх областях поділяться своїми знаннями та навичками інклюзивної освіти з іншими фахівцями загальноосвітніх шкіл.

На Запоріжжі 1 вересня 117 загальноосвітніх закладів приймуть на навчання понад 200 дітей з особливими потребами, що майже у 6 разів більше, аніж минулого навчального року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-