Кабмін схвалив будівництво нових станцій метро в Харкові

Кабмін схвалив будівництво нових станцій метро в Харкові

2794
Ukrinform
Кабінет міністрів підтримав проект будівництва метро в Харкові.

Про це в Twitter повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Кабмін щойно підтримав проект будівництва метро в Харкові: ще 3,5 км сполучення і 2 нові станції "Державінська" та "Одеська", - зазначив Аваков.

Як розповів перший заступник мера Харкова Ігор Терехов, представники Європейського інвестиційного банку схвалили фінансовий контракт з надання кредиту у розмірі 160 млн євро на будівництво Харківського метрополітену.

"Напередодні в Києві відбулася нарада, в якій взяли участь делегація міськради, представники ЄІБ, Міністерства фінансів, Міністерства економіки, Міністерства регіонального розвитку та Міністерства інфраструктури. В рамках зустрічі сторони обговорили всі фінансові складові кредиту на 160 млн євро, а також технічні питання щодо будівництва нових станцій метро", - пояснив Терехов.

За його словами, на нараді також були затверджені всі транші по кредиту, "виходячи з графіка будівництва метрополітену".

"Ми досягли домовленості практично за всіма пунктами фінансового контракту, що дозволить надати кредит Харкову. Також була обговорена низка технічних питань щодо майбутнього будівництва третьої черги метрополітену, закупівлі рухомого складу і будівництва електродепо. Це відкриває нам зелене світло для отримання кредиту від Європейського інвестиційного банку на будівництво метрополітену", - додав Терехов.

За його словами, наступним кроком стануть переговори щодо узгодження фінансового контракту за кредитом з Європейським банком реконструкції та розвитку на таку ж суму - 160 млн євро: "Після цього досягнуті домовленості будуть ратифіковані у Верховній Раді. Всі договори за кредитами з ЄБРР і ЄІБ планується підписати у вересні", - підкреслив Терехов.

Читайте також: У Харкові відродили Інститут танкових військ

Наразі до послуг пасажирів - 30 станцій з трьома підземними пересадочними вузлами в центрі міста.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>