Львівська облрада затвердила програму поводження з ТПВ

Львівська облрада затвердила програму поводження з ТПВ

1059
Ukrinform
Львівська облрада на позачерговій сесії затвердила Програму заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у Львові на 2017-2019 роки.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної держадміністрації. 

"Сьогодні, 13 липня, під час Х позачергової сесії Львівської обласної ради затвердили Програму заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у м.Львові на 2017-2019 роки", - йдеться у повідомленні.

Як інформують, серед основних завдань та заходів реалізації цієї програми: збирання та зважування твердих побутових відходів; вивезення з території міста Львова твердих побутових відходів; зберігання та захоронення твердих побутових відходів, що утворюються в місті Львові; надання фінансової допомоги територіям, що прийматимуть сміття зі Львова.

Читайте також: Уряд дав 50 мільйонів на полігони для львівського сміття

На виконання програми заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у м.Львові на 2017-2019 роки з обласного бюджету (відповідно до коштів, переданих з місцевого бюджету м. Львова) передбачили 600 мільйонів гривень.

Передбачається, що її виконання покращить якість надання послуг у сфері житлового-комунального обслуговування області, забезпечить впорядкування і облаштування об'єктів захоронення ТПВ, що зменшить їх негативний вплив на довкілля, а також знизить рівень санітарно-епідеміологічної небезпеки. 

В ОДА зазначили, що обов'язковий контроль за належним виконанням заходів програми здійснює громадськість. З цією метою при Львівській облдержадміністрації створюється Громадська рада з контролю за вивезенням ТПВ з міста Львова.

Відповідальним виконавцем програми є департамент розвитку та експлуатації житлового-комунального господарства Львівської облдержадміністрації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-