Для розширення мовлення на Донбасі додатково прораховано понад 120 частот

Для розширення мовлення на Донбасі додатково прораховано понад 120 частот

1021
Ukrinform
З початку проведення АТО фахівці департаменту радіослужби державного підприємства "Український державний центр радіочастот" (УДЦР) додатково прорахували 122 частоти для радіо- та телевізійного мовлення на території Луганської та Донецької областей. 

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Зокрема, 85 частот - для FM-радіо, 34 - для аналогового телевізійного мовлення та 3 - для цифрового наземного телевізійного мовлення", - йдеться в повідомленні. 

Як запевнив директор з питань радіочастотних присвоєнь УДЦР Євген Мирзаков, ці ж завдання будуть пріоритетними і в подальшому, і уточнив, що всі роботи на прорахунок частот для розширення ефірного мовлення на сході країни здійснюються на замовлення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

За словами Мирзакова, в УДЦР добре розуміють, наскільки важлива робота держпідприємства для жителів східного регіону країни, а особливо для населення тимчасово окупованих територій. Фахівці УДЦР у стислі терміни відпрацьовують завдання, аби пришвидшити процес надання висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом, зазначив він.

Читайте також: Мінінформ формуватиме позитивну суспільну думку про Україну в світі

Як повідомлялося, нещодавно у Краматорську Комісія з питань відновлення мовлення презентувала План розвитку телекомунікаційної інфраструктури, цифрового телебачення і ФМ-радіомовлення в Донецькій та Луганській областях на 2017-2018 роки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>