Аброськін передав в територіальні підрозділи Донецької області 7 нових авто Mitsubishi outlander

Аброськін передав в територіальні підрозділи Донецької області 7 нових авто Mitsubishi outlander

670
Ukrinform
Заступник голови Нацполіції України - керівник Головного управління Національної поліції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін передав керівникам територіальних підрозділів поліції регіону 7 нових автомобілів Mitsubishi outlander, виділених Міністерством внутрішніх справ України.

Про це у четвер повідомили в поліції Донецької області.

«В'ячеслав Аброськін передав керівникам територіальних підрозділів поліції регіону 7 нових Mitsubishi outlander. Сучасні автомобілі виділено для правоохоронців Донеччини Міністерством внутрішніх справ України. Вони виїдуть на вулиці там, де немає патрульної поліції», - йдеться у повідомленні.

Транспортні засоби обладнані усім необхідним для використання у повсякденній поліцейській роботі. Вони зручні, економні та мають універсальну повноприводну систему управління.

Чотири з них буде виділено під групи швидкого реагування – наприклад, у Покровську та Бахмуті. У Волновасі позашляховик слугуватиме автопатрулем для співробітників, що забезпечують безпеку дорожнього руху. Саме волноваська магістраль поєднує північ та південь регіону. Збільшений дорожній потік вимагає більш ретельного контролю не тільки на в’їздах-виїздах, а й в середині міста. Ще два кроссовери передані в розпорядження підрозділу управління превентивної діяльності обласного Головного управління поліції, який відповідає за безпеку дорожнього руху. Їх буде залучено до патрулювання вулиць Маріуполя.

Аброськін передав ключі від автомобілів керівникам територіальних підрозділів поліції і відзначив, що оновлення правоохоронної системи спостерігається у всіх напрямках, в тому числі й в частині матеріально-технічного забезпечення.

Вже завтра Mitsubishi outlander виїдуть на вулиці чотирьох населених пунктів області.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-