Мер Вінниці запросив Садового на

Мер Вінниці запросив Садового на "екскурсію" по сміттєзвалищу

Відео
Укрінформ
Вінницький міський голова Сергій Моргунов опісля появи «викривального» сюжету «24 каналу», який пов’язують з родиною Андрія Садового, запросив львівського колегу вивчити вінницький досвід утилізації сміття.

Про це Моргунов написав на своїй сторінці у Фейсбуку.

 «Днями приїздили журналісти «24 каналу», який, як усім відомо, належить родині мера Львова Андрія Садового. До нас на вінницький полігон твердих побутових відходів часто приїздять журналісти різних центральних каналів. Тож зустріли – все детально показали, все розказали. Натомість отримали маніпулятивний сюжет в традиціях «розп’ятого хлопчика» - мовляв, це лише «красива легенда».  

Я не буду вимагати вибачень. Замість багатьох слів запрошую особисто колегу Андрія Івановича Садового на наш полігон. Не «партизанськими стежками» відправляти на вихідних туди журналістів його телеканалу, а детально вивчити весь процес – як збирають та вивозять сміття з Вінниці, сортують його на станції на полігоні, побачити свердловини для видобутку полігонного газу, з якого виробляють електрику на блочно-модульній теплоелектростанції», - написамв Моргунов.

    Моргунов зазначив, що навіть готовий познайомити Андрія Садового з представниками німецького інвестора, котрі готові працювати з містами в питаннях поводження та утилізації відходів, з якими вінницька мерія співпрацює з 2008 року.

    «До речі, Ваші колеги-депутати Львівської міської ради про наш досвід у пошуку інвестора запитували ще 2015-го, задовго до трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі. Та розповіли про те, як у Львові за стільки років так і не знайшлося місця для жодного з потенційних інвесторів», - написав мер Вінниці.

    Він пригадав Андрію Садовому візит до Вінниці 2014 року у ході передвиборчої компанії до ВР, - мовляв, тоді львівський міський голова питанням вирішення проблеми відходів не цікавився. Наразі ж він запрошує свого колегу в гості і навіть готовий особисто провести екскурсію полігоном складування побутових відходів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-