У Запоріжжі через сміття залишили без премій 15 чиновників

У Запоріжжі через сміття залишили без премій 15 чиновників

Фото
1051
Укрінформ
У Запоріжжі понад 15 чиновників: голови райадміністрацій, їхні заступники з питань житлово-комунального господарства та профільні заступники мера позбулися премій через сміття в парках міста.

Відповідну інформацію про підсумки проведеної у понеділок у Запорізькій мерії оперативної наради опублікував у Фейсбуці мер Запоріжжя Володимир Буряк. 

"На оперативці відбулася жорстка розмова з фінансовими наслідками для відповідальних за порядок у місті. Поки з фінансовими. Далі будемо дивитися за реакцією. Бульвар Шевченка і Парк трудової слави. Площа Маяковського. Щодня сюди приходять і приїжджають відпочити сотні городян. І що бачать? У центрі міста - сором і ганьба. Не краща ситуація в інших міських парках. Для початку - лишаються без премій глави райадміністрацій, їхні заступники з питань житлово-комунального господарства, профільні заступники міського голови та керівники профільних департаментів. Потім оргвисновки. Поки не наведемо лад у місті й у своїх лавах", - написав Буряк.

За даними прес-служби Запорізької мерії, в цілому загалом на період «до особливого розпорядження» залишилися понад 15  запорізьких високопосадовців.

Фото: Володимир Буряк, Фейсбук

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-