Через бойові дії в Авдіївці вже понад тиждень немає газу, а в Олександрівці - води

Через бойові дії в Авдіївці вже понад тиждень немає газу, а в Олександрівці - води

1902
Ukrinform
У Донецькій області через бойові дії вже понад тиждень не можуть підключити газ Авдіївці, а Олександрівка сидить без води.

Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій.

"Станом на 7 год. 18 червня до централізованого водопостачання підключено усі населені пункти 5 районів окрім смт Олександрівка. Проводиться заповнення системи та резервних резервуарів водою. До кінця доби 18 червня планується відновити водопостачання", - йдеться в повідомленні.

За даними ДСНС, станом на 7 год. 18 червня газопостачання у м. Авдіївка відсутнє, ремонтні роботи підземного газопроводу (діаметр 273 мм), який був пошкоджений 7 червня в результаті бойових дій не проводились, у зв’язку з небезпекою для працівників.

Рятувальники нагадали, що 10 червня в результаті бойових дій у Ясинуватському районі поблизу с. Василівка на непідконтрольній території сталося  пошкодження  двох високовольтних  ліній  електропередач та трансформаторної підстанції,  що призвело до припинення електропостачання насосної станції першого підйому Південно-Донбаського водогону, яка забезпечує водою чотири фільтрувальні станції, а саме: Карлівську (с. Карлівка), Великоанадольську (м. Волноваха), Старокримську №1 та №2 (м. Маріуполь). Без централізованого водопостачання залишилося 72 населених пункти (388 тис. осіб) у 5 районах області (Покровський, Селидовський, Волноваський, Добропільський, Мар’їнський) та смт Олександрівка.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-