Донеччині сьогодні можуть дати воду

Донеччині сьогодні можуть дати воду

1526
Ukrinform
На Донеччині електропостачання насосної станції першого підйому Південнодонбаського водогону відновлено, за умови проходження тестування обладнання з подальшим заповненням системи водою, водопостачання буде відновлено.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.

«Станом на 7 год. 15 червня електропостачання насосної станції першого підйому Південнодонбаського водогону відновлено, проводяться регламентні роботи та тестування обладнання з подальшим заповненням системи водою. 15 червня, за умови проходження тестування обладнання, водопостачання буде відновлено», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що подача води здійснюється від резервних резервуарів та скважин по графіку. Організовано підвіз води населенню із залученням 51 од. тех. та 149 чол., у тому числі від ДСНС 20 од. тех. та 56 чол. 14 червня підвезено близько 835 т води (150 т питної та 685 т технічної), всього з початку робіт підвезено близько 1 тис. 796,15 т води (435,2 т питної та 1 тис. 360,95 т технічної).

Як повідомлялося, 10 червня в результаті бойових дій у Ясинуватському районі поблизу с. Василівка на непідконтрольній території сталося пошкодження двох високовольтних ліній електропередач та трансформаторної підстанції, що призвело до припинення електропостачання насосної станції першого підйому Південнодонбаського водогону, яка забезпечує водою чотири фільтрувальні станції, а саме: Карлівську (с. Карлівка), Великоанадольську (м. Волноваха), Старокримську №1 та №2 (м. Маріуполь). Без централізованого водопостачання залишилося 72 населених пункти (388 тис. осіб) у 5 районах області (Покровський, Селидовський, Волноваський, Добропільський, Мар'їнський) та смт Олександрівка.

Водночас, станом на 7 год. 15 червня газопостачання у м. Авдіївка відсутнє, ремонтні роботи підземного газопроводу (діаметр 273 мм), який був пошкоджений 7 червня в результаті бойових дій не проводились, у зв’язку з небезпекою для працівників.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-