Уряд Канади передав Одеському госпіталю ДПСУ комплекс сучасної рентген-апаратури

Уряд Канади передав Одеському госпіталю ДПСУ комплекс сучасної рентген-апаратури

Фото
2197
Ukrinform
В Одеському клінічному госпіталі Державної прикордонної служби України сьогодні відбулася церемонія передачі новітньої цифрової рентгенологічної системи «CALYPSO».

У церемонії взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук і голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко.

Урочиста процедура передачі комплексу апаратури проходила в рамках спільного проекту міжнародної технічної допомоги "Посилення безпеки кордонів України", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми щиро вдячні уряду Канади за надання сучасної цифрового рентгенологічного обладнання. Завдяки підтримці наших стратегічних партнерів прикордонна служба забезпечує ефективну  реалізацію державної політики у сфері безпеки державного кордону", - зазначив очільник прикордонного відомства.

Посол Канади передав Віктору Назаренку сертифікати на відповідне медичне обладнання.

Учасники церемонії і зарубіжні гості мали змогу ознайомитись з роботою цифрової рентгенівської системи.

Уряд Канади передав Одеському госпіталю ДПСУ комплекс сучасної рентген-апаратури. Фото: Ніна Ляшонок, Укрінформ

Варто зазначити, що вона у своєму складі має робочі місця, які дозволяють проводити дослідження у горизонтальній та вертикальній площинах, а пропускна здатність нової системи вдвічі, а то й втричі більша, ніж у попереднього апарата, який функціонував у госпіталі.

Крім того, "CALYPSO" має чимало інших позитивних характеристик та корисних функцій, а саме значне скорочення часу від моменту проведення самого дослідження до отримання відповіді безпосередньо пацієнтом та збереження інформації про пацієнта й результатів його дослідження безпосередньо в цифровому форматі.

Фахівці медичного закладу із задоволенням констатують, що якість цифрового знімка «CALYPSO» значно краща, ніж у її попередника. Це має велике значення в діагностиці, оскільки цифровий знімок дозволяє збільшувати та зменшувати зображення, залежно від діагностичної мети.

У рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Посилення безпеки кордонів України» підрозділи Держприкордонслужби вже отримали від Канади допомоги більш як на 14 мільйонів гривень. При цьому першу допомогу прикордонне відомство отримало від уряду Канади у серпні 2014 року.

 У березні 2016 року було підписано Меморандум про взаєморозуміння з метою співпраці у сфері посилення безпеки та стабільності в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>