SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Аваков і Степанов передали поліції Одеси сертифікати для придбання техніки - 09.06.2017 22:28 — Новини Укрінформ
Аваков і Степанов передали поліції Одеси сертифікати для придбання техніки

Аваков і Степанов передали поліції Одеси сертифікати для придбання техніки

Фото, відео
1083
Ukrinform
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та очільник Одеської ОДА Максим Степанов вручили представникам поліції Одеси ключі від спецтехніки і грошові сертифікати на придбання спеціалізованих машин для груп швидкого реагування.

Про це повідомляє відділ комунікацій Одеського главку поліції.

"Прибулі до Одеси з робочою поїздкою міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і голова Нацполіції Сергій Князєв вручили одеським поліцейським сертифікат на придбання автомобіля «VOLKSWAGEN Caddy», обмундирування, човни та інше обладнання, що використовується у службовій діяльності", - зазначили в поліції.

Також одеські поліцейські отримали від губернатора Максима Степанова сертифікати на придбання 77 автомобілів, двох автозаків і на ремонт двох ізоляторів тимчасового тримання.

Аваков нагородив поліцейських в Одесі

"Кошти, які сьогодні передаються в розпорядження Нацполіції та Нацгвардії, забезпечать зовсім інший рівень роботи. Розраховую на вас як на підрозділ, який готовий вирішувати найскладніші завдання. Дякую особовому складу Нацгвардії і Нацполіції за відмінну роботу в складні дати 2 і 9 травня", - цитує Авакова прес-служба поліції.

Аваков також відзначив хорошу роботу окремих поліцейських, нагородив їх пістолетами і вручив цінні подарунки - годинники.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-