SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Третій «одеський» випуск морського ліцею – 74 курсанти - 03.06.2017 19:06 — Новини Укрінформ
Третій «одеський» випуск морського ліцею – 74 курсанти

Третій «одеський» випуск морського ліцею – 74 курсанти

Фото
1218
Ukrinform
В Одеському ліцеї Військово-морських сил, який передислокувався з окупованого Криму, відбулася урочиста церемонія випуску.

Як повідомляє "5 канал", посвідчення ліцеїстів отримали 74 випускники. Це вже третій і найчисленніший "одеський" випуск Військово-морського ліцею. Цього року хлопці вперше пройшли підготовку до тестування з англійської мови за стандартами НАТО.

"Наші ліцеїсти за півроку пройшли курс навчання за методикою натівських стандартів STANAG 1 і вісім ліцеїстів буквально першого числа склали цей іспит на відмінно", - розповів начальник Військово-морського ліцею Віктор Шмигановський.

Випуск військово-морського ліцею в Одесі Фото: Укрінформ/Ляшонок Ніна

Серед випускників - чимало переселенців з Криму та Донбасу, і більшість планують продовжити військову освіту і захищати Батьківщину. В середині червня вони дізнаються результати іспитів і зможуть подати документи у військові виші.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-