SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Знайдену в центрі Тернополя авіабомбу часів Другої світової знешкодили - 31.05.2017 21:08 — Новини Укрінформ
Знайдену в центрі Тернополя авіабомбу часів Другої світової знешкодили

Знайдену в центрі Тернополя авіабомбу часів Другої світової знешкодили

Фото
742
Ukrinform
Для безпечного транспортування знайденої у центральній частині Тернополя авіабомби фахівці її заморозили із навколишнім грунтом, а жителів сусідніх будинків евакуювали.

Про це повідомляє прес-служба ДНСН в області.

"Станом на 13:00 31 травня у визначеному радіусі проведено евакуацію мешканців прилеглих будинків. Боєприпас обстежили фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління та виявили, що він має 2 підривники, які становлять основну небезпеку. В даний час приймається рішення про приведення їх в безпечний стан шляхом заморожування. Після цього організують транспортування небезпечної знахідки та подальше знешкодження", - зазначається у повідомленні.

Авіаційну бомбу у супроводі охорони доставили до спеціального місця призначення. Станом на 19:00 31 травня авіаційна бомба SC 250 знищена.

У Тернополі знешкодили авіабомбу часів Другої світової

Бомбу фахівці ДСНС знайшли 30 травня - до них із проханням обстежити територію по вулиці І.Нечая звернувся забудовник, який від старожилів дізнався, що тут ймовірно знаходиться боєприпас часів Другої світової війни. Фахівці групи піротехнічних робіт провели розвідку земельної ділянки та виявили німецьку авіаційну бомбу SC 250, яка знаходилася на глибині 1,5 м.

Фото: ternopil.dsns.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-