Миколаївські депутати

Миколаївські депутати "прокотили" питання про Росію-агресора

Укрінформ
Депутати Миколаївської міської ради на своїй позачерговій сесії 31 травня відмовилися розглянути питання про визнання Російської Федерації країною-агресором.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Це питання запропонував розглянути депутат міської ради, в нещодавньому минулому десантник 79 окремої аеромобільної бригади, а нині голова Березанської райдержадміністрації Сергій Танасов.

"Зараз усі райони на сесіях підтримують це питання, депутати за це голосують. Минулої п'ятниці Березанський район також проголосував. Тому я прошу поставити сьогодні це питання до порядку денного нашої сесії", - зазначив Танасов.

Проте міський голова Олександр Сєнкевич спочатку зауважив, що проект рішення з цього питання має провисіти на офіційному сайті міськради не менше 20 робочих днів, а потім пообіцяв повернутися до нього після перерви. Проте згодом він, спираючись на відсутність кворуму під час засідання постійної депутатської комісії по законності та регламенту, яка мала б дати оцінку такому проекту рішення, взагалі не поставив це питання на голосування.

Щоправда, при цьому він висловив свою особисту думку. "Якщо є країна, яка знаходиться поруч з іншою і анексує її частину, то це і є акт агресії. Тому цю країну на 100% можна назвати державою-агресором. У нас є тимчасово окупована територія Автономної Республіки Крим - це найкращий доказ агресії сусідньої держави", - зауважив Сєнкевич.

Як уже повідомляв Укрінформ, 27 квітня цього року депутати Миколаївської обласної ради тільки з другого разу визнали Російську Федерацію країною-агресором.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-