НАБУ назвало керівника харківського бюро

НАБУ назвало керівника харківського бюро

Укрінформ
Конкурсна комісія Національного антикорупційного бюро визначила переможця конкурсу на посаду директора Харківського територіального управління НАБУ. Ним став 39-річний працівник прокуратури з Полтавщини Юрій Кравченко.

Про це повідомляє прес-служба антикорупційного відомства. 

Щодо конкурсу на посаду директора Одеського теруправління НАБУ, то комісія не змогла визначити переможця і рекомендувала директору Бюро повторно оголосити конкурс.

Усього для участі в конкурсі на посади керівників територіальних управлінь НАБУ в Одесі й Харкові документи подали 53 і 40 претендентів відповідно.

Також конкурсною комісією обрано заступників директорів територіальних управлінь НАБУ у Харкові та Львові. Ними стали Микола Ткаченко та Вікторія Скорикова відповідно.

Юрисдикція Харківського територіального управління НАБУ, утвореного наказом директора Національного бюро 29 червня 2016 року, поширюється на Харківську, Сумську, Дніпропетровську, Запорізьку області та територію проведення антитерористичної операції: Луганську та Донецьку області.

Одеське територіальне управління утворене 10 грудня 2015 року. Юрисдикція цього територіального управління поширюються на Одеську, Херсонську, Миколаївську та Кіровоградську області.

Фото: nabu.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-