Мешканець Рубіжного завдяки

Мешканець Рубіжного завдяки "ВКонтакте" відкрив шпигунський бізнес

Укрінформ
Прокуратура Луганської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом придбання та збуту спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, вчинене повторно.

Про деталі справи розповіли в прес-службі прокуратури Луганської області.

«Розслідуванням встановлено, що у лютому 2017 року через соціальну мережу «ВКонтакте» 21-річний мешканець Рубіжного ознайомився із пропозицією про продаж технічних пристроїв із вбудованими відео- та аудіозаписувальними елементами, що призначені для негласного отримання інформації, та придбав вказані технічні пристрої, які згідно з висновком судово-технічної експертизи являють собою відео- та аудіозаписувальні пристрої, призначені для отримання та накопичення інформації на зовнішньому носії – картці пам’яті», - повідомила прес-служба обласної прокуратури.

В подальшому, не маючи відповідних ліцензій на провадження господарської діяльності з торгівлі спеціальними технічними засобами негласного отримання інформації, всупереч вимогам чинного законодавства, останній розміщував оголошення в мережі Інтернет про продаж таких пристроїв із прихованими вбудованими мініатюрними відеокамерами та мікрофонами.

Вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 359 Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо застосування до останнього запобіжного заходу.

Санкція  статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 7 років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-