Біля міськради Кривого Рогу після обшуку зібрався мітинг

Біля міськради Кривого Рогу після обшуку зібрався мітинг

Фото
1136
Укрінформ
Біля будівлі міськради Кривого Рогу, де вдень правоохоронці провели обшуки, проходить мітинг, в якому бере участь більш як 200 осіб.  Мітингуючі збирають підписи під трьома зверненнями: за відставку глави тервиборчкому Павла Гівеля, ліквідацію муніципальної гвардії і контроль за роботою ТВК. 

Не дочекавшись реакції влади, частина активістів увійшла до міськради, а частина пішла по домівках членів виборчої комісії, які не з'явилися на засідання про відкликання 11 депутатів-перебіжчиків, повідомляє 1-й Криворізький.

За інформацією мітингуючих, "ініціативна група зібрала близько 45 тисяч підписів за відкликання 11 депутатів-перебіжчиків   (колишніх представників "Радикальної партії Олега Ляшка" і партії "Батьківщина", що утворили коаліцію з "Опозиційним блоком", який в Кривому Розі контролює сім'я Вілкулів). Але 3 травня 2017 року члени міської виборчої комісії виявили, що всі документи (близько 5000 листів з підписами) було вкрадено з раніше опломбованого приміщення ТВК", - йдеться в інформації.

Після цього ініціативна група передала  територіальній комісії копії листів. У членів ТВК було 20 днів, щоб переконатися в законності і правильності процедури. Сьогодні, 17 травня, комісія мала передати підписи політичним партіям, щоб вони виключили 11 депутатів з фракцій. Але засідання ТВК не відбулося - члени комісії не вийшли на роботу.

Ось вже кілька днів на роботу до міськради не виходять і п'ять із семи заступників міського голови Юрія Вілкула, а також деякі  начальники управлінь і їх заступники. Це сталося після затримання в.о. начальника управління містобудування, архітектури і земельних відносин виконкому міськради Кривого Рогу Валерія Нетяженка. 

Як повідомив сьогодні генпрокурор Юрій Луценко, в Кривому Розі тривають обшуки та інші слідчі дії у справі про злочинну організацію, яка займалася розкраданням коштів в особливо великих розмірах.

"На підставі отриманих доказів сьогодні оголошено підозри: Удоду Є.Г. - першому заступнику міського голови, Михаленку А.П. - неофіційному власнику ТОВ Біф Будінвест, Гнатовському П.П. - начальнику управління містобудування і архітектури виконкому міської ради, Лисенку І.П. - начальнику відділу з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконкому міської ради, Стеблянку А.В. - директору ТОВ Біф Будінвест", - написав Луценко.

Фото: 1kr.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-