На окупованому Донбасі "казаки" відмовляються виконувати накази російських офіцерів

На окупованому Донбасі "казаки" відмовляються виконувати накази російських офіцерів

1272
Ukrinform
На тимчасово окупованій території Луганської області між військовослужбовцями ЗС РФ та представниками так званих "казацьких" формувань збільшилася кількість сутичок. 

Про це повідомляє у Фейсбуці прес-центр Головного управління розвідки Міноборони.

"Із початку травня ц.р. у н.п.Голубівка Луганської області збільшилась кількість випадків сутичок між військовослужбовцями ЗС РФ та представниками "казацьких формувань". Мають місце факти відмови виконувати "казацьким" командуванням накази російських офіцерів, які обвинувачуються у розкраданні фінансування та недолугому командуванні, що призводить до невиправданих втрат особового складу та техніки", - йдеться в повідомленні. 

В ГУР також зазначають, що у російських окупаційних військах серед особового складу спостерігається посилення напруження у відносинах через поглиблення протиріч між кадровими військовими ЗС РФ та іншими категоріями військовослужбовців. При цьому зростає рівень колективної недовіри особового складу до командування з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ, у першу чергу до російських офіцерів, які підозрюються у махінаціях з грошовим забезпеченням, причетності до розкрадання озброєння та іншого військового майна, а також зв’язках з місцевим криміналітетом.  


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-