Штаб АТО спростував черговий фейк бойовиків про обстріл Безіменного

Штаб АТО спростував черговий фейк бойовиків про обстріл Безіменного

1134
Ukrinform
Незаконні збройні формування ОРДЛО знову намагаються звинуватити керівництво України у порушенні міжнародного права та Мінських домовленостей.

Про це повідомляє прес-центр АТО.

"Так, 09 травня, на інформаційних інтернет-ресурсах ОРДО з’явилися матеріали із заявами лідерів щодо звинувачення Збройних Сил України у здійснені обстрілів населеного пункту Безіменне під час проведення мітингу з нагоди 9 травня. Інформація, яка викладена у зазначених інформаційних матеріалах, не відповідає дійсності, оскільки за даними чергових змін з боку Збройних Сил України обстрілів у напрямку зазначеного населеного пункту не зафіксовано. Крім того, за проведенням святкового мітингу спостерігали представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, які про зазначені події не заявляли", - зазначили в штабі.

Крім того, наголошують в прес-центрі АТО, Збройні Сили України, виконуючи Мінські домовленості, повністю відвели від лінії розмежування важке озброєння та виконують умови щодо режиму припинення вогню.

Нагадаємо, що 4 травня НЗФ ОРДО вже намагалися дискредитувати Уряд України та здійснювали провокації щодо військовослужбовців Збройних Сил України, обстрілюючи власні позиції поблизу населеного пункту Безіменне та видаючи їх за нібито обстріли з боку Збройних Сил України.

Фото: ТАСС


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-