Бойовикам роздали до 9 травня російську парадну форму - розвідка

Бойовикам роздали до 9 травня російську парадну форму - розвідка

708
Ukrinform
Російське окупаційне командування продовжує підготовку до пропагандистських заходів 9 травня 2017 року з метою створення іміджу повноцінних «збройних сил народних республік».

Про це повідомляє ГУР МОУ на своїй сторінці у Facebook.

«Здійснено видачу парадної форми чорного кольору (морської піхоти) особовому складу парадного розрахунку т.зв. 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ). Водночас, військовослужбовці полку змушені закуповувати за власні кошти білі ремені та фурнітуру», - йдеться в повідомленні.

У ГУР зазначають, що за останні дві доби у з'єднаннях і частинах 1 АК (Донецьк) ЗС РФ у зв'язку з виплатою грошового забезпечення 28 - 29 квітня цього року суттєво збільшилась кількість випадків вживання алкоголю та наркотичних речовин серед особового складу та, як наслідок, злочинних дій проти місцевого населення. 

«29 квітня ц.р. двоє військовослужбовців 11 окремого мотострілецького полку (Донецьк) під дією наркотичних речовин, погрожуючи застосуванням зброї, викрали автомобіль у місцевого жителя та здійснили дорожньо-транспортну пригоду. Того ж дня троє військовослужбовців зазначеного полку вжили спиртні напої на передовій позиції та намагалися з'ясувати стосунки з використанням зброї з військовослужбовцями сусіднього підрозділу. 

30 квітня ц.р. військовослужбовець 5 окремої мотострілецької бригади (Макіївка) під впливом наркотичних речовин залишив зі зброєю передову позицію. Того ж дня з причини передозування наркотичними речовинами помер військовослужбовець 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти», - додали в ГУР.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-