Міжнародні інспектори збирають факти присутності військ РФ на Донбасі

Міжнародні інспектори збирають факти присутності військ РФ на Донбасі

Укрінформ
Керівник української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) з представниками багатонаціональної інспекційної групи Канади у Соледарі провели зустріч та обговорили наявність на окупованих територіях російських військових.  

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО у Facebook.

"У Соледарі в Спільному центрі з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін відбулася робоча зустріч керівного складу української сторони СЦКК з представниками багатонаціональної інспекційної групи Канади яких очолив підполковник Франсуа Кузо. Робочу групу офіцерів української сторони СЦКК очолив керівник Спільного центру генерал-майор Олександр Дузь-Крятченко", - йдеться в повідомленні. 

Як зазначають в прес-центрі, метою зустрічі було збір фактів щодо незаконної присутності підрозділів та частин збройних сил Російської Федерації на території України, а також діяльності незаконних збройних формувань ОРДО та ОРЛО, отримання об’єктивної та неупередженої інформації про військово-політичну обстановку у нашій державі, відповідне інформування держав-учасниць ОБСЄ та сприяння у пошуку шляхів мирного врегулювання кризової ситуації, що склалася.

За інформацією прес-центру штабу АТО у ході проведення заходу, генерал-майор Олександр Дузь-Крятченко поінформував іноземного гостя про сьогодення та перспективи Спільного центру контролю та координації, а також розповів про його структуру та завдання на сучасному етапі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-