Луценко дав завдання новому прокурору Буковини

Луценко дав завдання новому прокурору Буковини

879
Ukrinform
Генпрокурор України Юрій Луценко у Чернівцях представив нового прокурора Буковини Олега Соболя і відразу дав йому завдання: очистити регіон від контрабанди, незаконної вирубки лісу та нелегального продажу земель.

Про це Луценко сказав сьогодні на брифінгу.

"Що я хотів би від нового прокурора? В першу чергу – контрабанда. Ці два угруповання "Слонів", "Кушнірів" мають зрозуміти: часи безкарності минули. Або роззброєння, або протистояння з цілою вагою держави. За час моєї діяльності я рідко називаю угруповання прямо, ніхто з них не встояв – ні в Миколаївській, ні в Одеській області. Тому я пропонував би зазначеним громадянам перейти до виду легального бізнесу. Всі, хто в обласній прокуратурі з цим не згоден, прошу відійти", - сказав Луценко.

Уже в понеділок, 24 квітня, о 9 годині ранку новий керівник прокуратури Чернівецької області  проводитиме прийом громадян, де вислуховуватиме інформацію про злочини, додав Луценко.

Соболь Олег Миколайович народився 9 квітня 1972 року в місті Львові. У 1994 році закінчив Львівський державний університет ім. Івана Франка (юридичний факультет). Далі працював стажером на різних посадах в прокуратурі Франківського району м. Львова та прокуратурі Львівської області. З 1996 по 1999 роки - перший заступник прокурора м. Івано-Франківська, по жовтень 2000 року - начальник відділу нагляду за додержанням і застосуванням законів прокуратури Львівської області, по 2003 рік - прокурор міста Дрогобича Львівської області. Далі – помічник прокурора та Дрогобицький міжрайонний прокурор, Стрийський міжрайонний прокурор Львівської області. Останні три роки обіймав посади заступника прокурора та прокурора міста Львова, а також керівника прокуратури Рівненської області.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-