Через негоду на канікулах опинилися близько 150 тисяч школярів Дніпропетровщини

Через негоду на канікулах опинилися близько 150 тисяч школярів Дніпропетровщини

808
Ukrinform
Через негоду призупинено навчання у школах п’яти міст, восьми районів та чотирьох об’єднаних територіальних громад Дніпропетровської області.

Як повідомив директор департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький, на території інших громад регіону скорочені уроки, поінформували у прес-службі ОДА. 

«Дуже небезпечно зараз рухатися шкільним автобусом, тому що резина вже літня. До того ж температура у приміщеннях знизилась. Швидко почати позаплановий опалювальний сезон неможливо, тож ухвалене рішення про часткове закриття шкіл, скорочення уроків. На вимушених канікулах учні Дніпропетровщини пробудуть до 21 квітня включно», – повідомив  Полторацький.

За його словами, через негоду на вимушених канікулах опинилася половина школярів області, а це понад 150 тисяч дітей. Навчання тимчасово призупинене у школах Дніпра, Кам’янського, Нікополя, Новомосковська, Синельникового, а також Васильківського, Верхньодніпровського, Дніпровського, Криничанського, Магдалинівського, Новомосковського, Широківського та Юр’ївського районів. Не відвідують школи й учні Зеленодольської, Нивотрудівської, Святовасилівської та Мирівської об’єднаних територіальних громад. Рішення про закриття навчальних закладів ухвалює місцева влада.

Фото: АП

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-