У Миколаєві винесли вирок російському

У Миколаєві винесли вирок російському "отаману"

Відео
Укрінформ
Центральний райсуд міста Миколаєва визнав винним у посяганні на територіальну цілісність України громадянина Росії, отамана «Союзу козаків» РФ і присудив йому покарання - чотири роки позбавлення волі.

Про це повідомили у прес-службі Центрального районного суду м.Миколаєва.

«Центральним районним судом постановлено вирок 32-річному громадянину Російської Федерації, отаману «Станиці Миколаївська» «Першого відділу ОКВ СкР», міжрегіональної громадської організації «Оренбурзьке козацьке військо» загальноросійської громадської організації «Союз козаків». Обвинуваченого визнано винним у вчинені кримінального правопорушення за ч.2 ст.110 КК України (в редакції Закону №2341-ІІІ від 05.04.2001 року) та призначено покарання у виді чотирьох років позбавлення волі», - йдеться у рішенні суду.

Кримінальне провадження стосовно обвинуваченого здійснювалось за його відсутності у спеціальному судовому провадженні. Судом установлено, що обвинувачений тимчасово мешкав у м.Миколаєві. Нині перебуває у розшуку.

Навесні 2014 року він умисно, за попередньою змовою з іншими особами, переконував на мітингах мешканців Миколаєва створювати непередбачені законодавством України органи влади, підтримувати незаконні дії певних осіб по передачі території АР Крим під юрисдикцію РФ. Також він агітував поширювати інформацію про нелегітимність діючої влади.

Зокрема, зазначається в повідомленні, "під час мітингів, які відбулись у березні 2014 року закликав громадян підкоритись незаконному уряду АРК та самовизначитись, тобто стати самостійним адміністративним утворенням".

Також він створив непередбачений законодавством орган «Народный совет Николаева» та видав від імені цього органу розпорядження про проведення референдуму щодо передачі Миколаєва та області під юрисдикцію АРК та створення єдиної самостійної держави.

Провина обвинуваченого підтверджується численними доказами, показами свідків, протоколами огляду матеріалів ЗМІ, відеоматеріалами з мітингів за участю обвинуваченого, документами, вилученими під час обшуку за місцем проживання останнього.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-