Сесія Дніпровської міської ради: блокування трибуни, бійка та викрадення картки Філатова

Сесія Дніпровської міської ради: блокування трибуни, бійка та викрадення картки Філатова

Укрінформ
Дев'ятнадцята чергова сесія Дніпровської міськради VII скликання, запланована на 12 квітня, не змогла розпочатися зранку через блокування трибуни окремими депутатами, бійку і викрадення картки мера Бориса Філатова.
Про це повідомляє кореспондент Укрінформу. 
У порядок денний сьогоднішнього пленарного засідання міськради внесено понад 100 питань, проте, війна точиться щодо одного: переобрання секретаря міськради В'ячеслава Мішалова і голови бюджетної комісії Артема Хмельникова, яких звинувачують у корупції. Обидва вони - представники "Самопомочі" і напередодні виключені з партійних лав. Колеги по партії пропонували їм скласти повноваження, Мішалов і Хмельников відмовилися. Тож питання винесли на сесію.
Незважаючи на те, що для участі в сесії зареєструвалися 33 депутати і це цілком достатньо для роботи, депутати Дмитро Хозін, Загід Краснов, Катерина Збарська вийшли до трибуни та заявили про нелегітимність зібрання. На їх думку, один голос належить меру Борису Філатову, а він не має права голосувати. До речі, самі вони реєструватися відмовилися і пообіцяли привести в зал людей, які мітингують під мерією і можуть “все тут знести”.  
Поки з’ясовували, чи може мер голосувати, в залі спалахнула бійка, а біля трибуни -  штовханина, під час якої у Філатова хтось викрав картку для голосування. Через це поки подальше проведення сесії неможливе, тож міський голова оголосив перерву. 
У міськраді терміново роблять для Філатова нову картку для голосування.
Попри негоду, під стінами міськради зібралися прибічники різних політичних сил.
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-