SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Маріуполі КОРД штурмував "захоплену" будівлю порту - 10.04.2017 01:42 — Новини Укрінформ
У Маріуполі КОРД штурмував "захоплену" будівлю порту

У Маріуполі КОРД штурмував "захоплену" будівлю порту

Фото
1199
Ukrinform
Таке завдання було поставлене спецпідрозділу в рамках тактичних навчань, які відбулись у суботу в адміністративній будівлі Маріупольського порту.

Як працюють спецпризначенці, які покликані виконувати завдання в умовах підвищеного ризику, перевірив заступник голови Нацполіції України - начальник поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін, повідомляє Відділ комунікації поліції.

Спецпризначенці звільняли будівлю маріупольського морського порту від «зловмисників». Складність полягала в тому, що будівля знаходиться на підйомі та вимагає додаткових прийомів «атаки».

Навчання спецпідрозділу поліції у Маріуполі

Бійці розподілилися на дві групи: одна штурмувала з центрального входу, інша – зайшла з тилу. Всередині на бійців чекали двоє небезпечних злочинців, готових будь-якої миті відкрити вогонь на ураження.

В результаті чітких скоординованих дій загарбники були знешкоджені, будівля звільнена. До занять залучалася і спецтехніка КОРДу.

Фото: Відділ комунікації поліції Донецької області


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-