Командування РФ зміцнює «танковий кулак» на Донбасі - Тимчук

Командування РФ зміцнює «танковий кулак» на Донбасі - Тимчук

1163
Ukrinform
Російське окупаційне командування на Донбасі зміцнює «танковий кулак» з загальним збільшенням кількості танків у складі бойових частин.

Про це у Фейсбуці пише керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

Він прокоментував "останні тенденції" в "1 АК ДНР" і "2 АК ЛНР".

"Зміна оргштатної структури танкових батальйонів обох окупаційних корпусів (з 3-х ротної на 4-х ротну) свідчить про те, що російське командування зміцнює "танковий кулак", із загальним збільшенням кількості танків у складі бойових частин з 380 од. до 450 од. (повторю ще раз – йдеться про техніку у бойових частинах, тобто тут не враховані танки, що знаходяться на базах зберігання в "ЛДНР" і у навчальних підрозділах)", - пише він.

За інформацією ІС, також екіпажі танків противника посилено проходять обкатку на фронті.

"З початку цього року ми фіксуємо все зростаючу кількість важкої бронетехніки у першій лінії, причому танки діють за різними схемами - парами (застосування найчастіше – "карусель"), також у складі бронегрупп (з легкими ББМ), і поодинці (в основному за схемою "кочуючих танків")", - додав Тимчук.

За словами нардепа, бойовики "набираються досвіду у маневреній війні, що можна розцінювати і як підготовку до масштабного наступу, і як продовження ескалації в колишньому форматі, але з більш масштабним застосуванням танків".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-