Авдіївка вже шостий день без світла

Авдіївка вже шостий день без світла

871
Ukrinform
В Адіївці в результаті бойових дій сталося пошкодження високовольтної лінії електропередач, шостий день відсутнє централізоване електропостачання.

Про це повідомляє ДСНС.

«Станом на 7 год. 4 квітня централізоване електропостачання відсутнє. Теплопостачання у місті здійснюється централізовано за рахунок заводської теплоенергоцентралі Авдіївського коксохімічного заводу. Створено запас води в міському резервуарі об'ємом 4 тис. куб. м. Об'єкти соціально-побутової сфери, що не мають власних систем резервного електроживлення, забезпечуються електроенергією від генераторів ДСНС (залучено 9 генераторів різної потужності). До аварійно-відновлювальних робіт залучено від ДСНС 22 чол. та 11 од. тех.», - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, 29 березня в результаті бойових дій сталося пошкодження високовольтної лінії електропередач 110 кВ, що призвело до припинення електропостачання Авдіївки (близько 22 тис. мешканців), Авдіївського коксохімічного заводу та Донецької фільтрувальної станції, які централізовано забезпечують місто водою та теплопостачанням.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-