Балаклія: у Міноборони розповіли про роботи на території арсеналу

Балаклія: у Міноборони розповіли про роботи на території арсеналу

Фото
Укрінформ
Військові сапери Збройних Сил України вже знайшли та знешкодили понад 5 600 вибухонебезпечних предметів на території 65-го арсеналу в місті Балаклія на Харківщині.

Про це повідомляє прес-центр Міністерства оборони України. 

"За словами офіцера Центрального ракетно-артилерійського озброєння Збройних Сил України полковника Віталія Бондаренка, військові сапери вже знайшли та знешкодили понад 5 600 вибухонебезпечних предметів, 830 з яких знищені визначеним порядком на спеціальному полігоні", - йдеться в повідомленні. 

В МОУ також зазначають, що на Харківщині, на території 65-го арсеналу, тривають роботи щодо ліквідації негативних наслідків пожежі на військовому об’єкті за різними напрямками.

За інформацією прес-центру, основний фронт робіт військові сапери виконують на технічній території та по периметру охорони військової частини. Для виконання цих завдань залучено понад 130 військовослужбовців інженерних військ, шість одиниць інженерних машин розгородження типу ІМР-1. Також продовжуються роботи з відновлення військового містечка, розташованого поруч із арсеналом. Зокрема, проводиться скління вікон, ремонт дахів тощо.

Фото: МОУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-