На Гуморині в Одесі посилять безпеку - додатково виведуть 400 правоохоронців

На Гуморині в Одесі посилять безпеку - додатково виведуть 400 правоохоронців

884
Ukrinform
В Одесі 1 та 2 квітня 2017 року під час проведення традиційного загальноміського свята Гуморина-2017 буде задіяно додаткову кількість співробітників ГУНП в Одеській області, а також Національної гвардії та патрульної поліції.

Про це повідомляє головне управління Національної поліції у Одеській області.

"Для забезпечення охорони публічного порядку та безпеки в місцях проведення масових заходів буде задіяно додаткову кількість співробітників ГУНП в Одеській області, а також Національної гвардії та патрульної поліції. Загалом додатково буде задіяно близько 400 правоохоронців, окрім тих, які щоденно в штатному режимі несуть службу", - йдеться у повідомленні.

Під час проведення Гуморини буде заборонено торгівлю алкогольними та слабоалкогольними напоями.

"В місцях проведення масових заходів буде заборонено торгівлю спиртними напоями, пивом та слабоалкогольними напоями, а також будь-якими напоями в скляній тарі. Попереджено усі торгові точки, що у випадку використання ними газових балонів – вони будуть негайно евакуйовані, а їх власники оштрафовані", - зазначив заступник начальника ГУНП в Одеській області полковник поліції Сергій Махотін.

Також, на період проведення Гуморини-2017 в центральній частині міста буде обмежено рух транспортних засобів. У Нацполіції просять водіїв не залишати свої автівки на вулиці, щоб не ускладнювати проїзд спецтранспорту - пожежникам і машинам швидкої допомоги.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-