Авдіївка досі без світла та води

Авдіївка досі без світла та води

829
Ukrinform
В Авдіївці у четвер, 30 березня, внаслідок пошкодження високовольтної лінії електропередач відсутнє централізоване електропостачання, водопостачання міста тимчасово припинено.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.

"Станом на 7 год. 30 березня централізоване електропостачання відсутнє. Водопостачання міста тимчасово припинено. Теплопостачання у місті здійснюється централізовано за рахунок заводської теплоенергоцентралі Авдіївського коксохімічного заводу. Створено запас води в міському резервуарі об'ємом 4 тис. куб. м. Об'єкти соціально-побутової сфери, що не мають власних систем резервного електроживлення, забезпечуються електроенергією від 8 генераторів ДСНС. Вирішується питання щодо відновлення електропостачання. До аварійно-відновлювальних робіт від ДСНС залучено 24 чол. та 10 од. тех", - зазначається у повідомленні.

Як повідомлялося, 29 березня внаслідок бойових дій сталося пошкодження високовольтної лінії електропередач 110 кВ, що призвело до припинення електропостачання міста Авдіївка (близько 22 тис. мешканців), Авдіївського коксохімічного заводу та Донецької фільтрувальної станції, які централізовано забезпечують місто водою та теплопостачанням.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-